سؤال ایران تصویر تماشا هنرپیشه ورزشگاه

سؤال: ایران تصویر تماشا هنرپیشه ورزشگاه استاديوم هنرپیشه زن بازی والیبال تیم ملی والیبال

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از کودکی استقلالی هستم / حامد حدادی

ملی‌پوش بلندقامت تیم ملی بسکتبال که جهت تماشای دیدار نیمه نهایی لیگ برتر به منزل والیبال آمده بود، با اشاره به داربی پیش روی پایتخت گفت: دوست دارم استقلال پیروز

از کودکی استقلالی هستم / حامد حدادی

حامد حدادی: از کودکی استقلالی هستم

عبارات مهم : استقلال

ملی پوش بلندقامت تیم ملی بسکتبال که جهت تماشای دیدار نیمه نهایی لیگ برتر به منزل والیبال آمده بود، با اشاره به داربی پیش روی پایتخت گفت: دوست دارم استقلال پیروز شهرآورد شود.

به گزارش ایسنا، حامد حدادی که جهت تماشای بازی تیم های پیکان و بانک سرمایه از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال به منزل والیبال آمده بود در آخر بازی در جمع خبرنگاران راجع به حضورش در سالن گفت: بازیکنان والیبال از جمله سعید معروف، شهرام محمودی و محمد موسوی از دوستان نزدیک من هستند ولی جهت تماشای این بازی با محمد موسوی هماهنگ کرده بودم و از او پرسیدم که بازی ساعت چند است.

از کودکی استقلالی هستم / حامد حدادی

او ادامه داد: موسوی جهت تماشای دیدار تیم ملی بسکتبال دو روز پیش به سالن آمده بود و بازی ما را از نزدیک تماشا کرد. من هم خواستم جبران کنم و به همین علت به منزل والیبال آمدم.

بازیکن بلند قامت تیم ملی بسکتبال راجع به نظرش در مورد دیدار تیم های پیکان و بانک سرمایه اظهار کرد: خوشحالم که دیدار قشنگی را از نزدیک تماشا کردم. هر چند بانک سرمایه به فینال افزایش کرد ولی چیزی از ارزش های پیکان کم نمی شود. در ست چهارم بازی گره خورده بود و در لحظات آخر بانک سرمایه با تجربه بازیکنانش و کمی با چاشنی شانس توانست پیروز بازی شود.

ملی‌پوش بلندقامت تیم ملی بسکتبال که جهت تماشای دیدار نیمه نهایی لیگ برتر به منزل والیبال آمده بود، با اشاره به داربی پیش روی پایتخت گفت: دوست دارم استقلال پیروز

ملی پوش بسکتبال اضافه کرد: در کل ورزش های توپ و تور برایم جاذبه دارند. همچنین در اکثر این رشته ها دوستان صمیمی دارم. من اخبار والیبال را دنبال می کنم و دوستان خوبی دارم که در سال های اخیر در این رشته موفقیت های چشمگیری را کسب کرده اند.

حامد حدادی در آخر راجع به شهرآورد استقلال و پرسپولیس که پنج شنبه برگزار می شود و آینده نگری راجع به این بازی گفت: هر دو تیم استقلال و پرسپولیس در حال حاضر بازی های خوبی را به نمایش می گذارند ولی من از کودکی استقلالی بوده ام و هستم. آینده نگری می کنم با توجه به شرایطی که دو تیم دارند استقلال در دیدار فردا پرسپولیس را شکست دهد.

واژه های کلیدی: استقلال | والیبال | استقلال | بسکتبال | حامد حدادی | محمد موسوی | شهرام محمودی و محمد موسوی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs