سؤال ایران تصویر تماشا هنرپیشه ورزشگاه

سؤال: ایران تصویر تماشا هنرپیشه ورزشگاه استاديوم هنرپیشه زن بازی والیبال تیم ملی والیبال

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازیگر زن از شیوه تازه نقش‌فروشی در سینما پرده برداشت

هما خاکپاش، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: تعداد افرادی که در حال حاضر به بازیگری علاقه دارند زیاد است و به همین علت به هر نحوی که شده است پول می‌دهند تا

بازیگر زن از شیوه تازه نقش‌فروشی در سینما پرده برداشت

بازیگر زن از شیوه تازه نقش فروشی در سینما پرده برداشت

عبارات مهم : سینما

هما خاکپاش، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: تعداد افرادی که در حال حاضر به بازیگری علاقه دارند زیاد است و به همین علت به هر نحوی که شده است پول می دهند تا نقش دریافت کنند. حتی این افراد منزل هایشان را در اختیار گروه سازنده اثر می گذارند، لوکیشن و ماشین می دهند تا به آن ها نقش داده شود.

به گزارش میزان، هما خاکپاش با گلایه از وجود رابطه در سینما ادامه داد: نمی خواهم شکایت کنم چون جهت هنرمند چندان قشنگ نیست. عرصه هنر نسبت به زمانی که ما کار می کردیم متفاوت شده است هست. در اوضاع فعلی هنگامی که پیشنهاد بازیگری در یک اثر داده می شود وقت شروع تولید آن اثر مشخص نیست. 6 ماه است به بنده کاری پیشنهاد شده است هست، ولی راجع به وقت شروع آن امروز و فردا می شود. ماه رمضان سال گذشته قرارداد جهت بازی بسته ام ولی هیچ خبری از تولید آن نیست. واقعیت این است که فیلمسازان به دنبال کسی هستند که جهت بازی در یک نقش پول پرداخت کند و یک سکانس بازی کند. پارتی بازی، باند بازی در تولیدات حاکم شده است است حتی بازی در آثار به شکل پکیج شده، یعنی بازیگران مشخصی در یک فیلم بازی می کنند و همان بازیگران در اثر دیگری مجدداً حضور دارند.

این بازیگر تلویزیون و سینما علت نقش فروشی را این گونه شرح داد: بعضی از تهیه کنندگان و کارگردانان به ما می گویند اگر کسی را سراغ دارید که پول دهد و نقش دریافت کند معرفی کنید. این پیشنهادات را به ما نمی کنند ولی می گویند به این افراد نقش می دهیم تا بتوانیم دستمزد شما را بدهیم. متاسفانه 5 سال است که اوضاع بسیار افتضاح شده است است و اکثریت بازیگران و صورت های معروف قدیمی در منزل ها بدون کار نشسته اند.

بازیگر سریال «مردان آنجلس» به کارها عجیب علاقمندان به بازیگری جهت بازی در یک نقش اشاره و بیان کرد: تعداد افرادی که در حال حاضر به بازیگری علاقه دارند زیاد است و به همین علت به هر نحوی که شده است پول می دهند تا نقش دریافت کنند. حتی این افراد منزل هایشان را در اختیار گروه سازنده اثر می گذارند، لوکیشن و ماشین می دهند تا به آن ها نقش داده شود.

بازیگر زن از شیوه تازه نقش‌فروشی در سینما پرده برداشت

واژه های کلیدی: سینما | ماشین | سازنده | بازیگر | دریافت | بازیگری | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs