سؤال ایران تصویر تماشا هنرپیشه ورزشگاه

سؤال: ایران تصویر تماشا هنرپیشه ورزشگاه استاديوم هنرپیشه زن بازی والیبال تیم ملی والیبال

گت بلاگز اخبار حوادث پرونده زن خیانتکار وارد مرحله تازه تری شد

پرونده قتل فجیع مرد جوانی که 12 سال قبل در توطئه طراحی شده است به وسیله همسرش و با همکاری دو مرد غریبه تکه تکه شده است بود، با تعیین دیه 180 میلیون تومانی و 15

پرونده زن خیانتکار وارد مرحله تازه تری شد

عبارات مهم : ایران

پرونده قتل فجیع مرد جوانی که 12 سال قبل در توطئه طراحی شده است به وسیله همسرش و با همکاری دو مرد غریبه تکه تکه شده است بود، با تعیین دیه 180 میلیون تومانی و 15 سال حبس جهت متهمان وارد مرحله تازه ای شد.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛رسیدگی به این پرونده در سال 84 و با گزارش ناپدید شدن مرد جوانی ازسوی برادرش، در دستور بررسی قرار گرفت. برادرمردگمشده به مأموران گفت: «چند روزی است برادرم «فرشید» ناپدید شده است و همسرش مدعی است قاچاقی به کربلا رفته است.اما من که به عنوان مشکوک شده است بودم به بررسی رفت وآمدها وتماس های زن برادرم پرداختم و فهمیدم اوبا مرد ناشناسی درتماس است.»

با این سرنخ، تحقیقات جهت ردیابی مرد جوان شروع شد و همسر او به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد. این زن در بازجویی ها به داستانسرایی هایش ادامه داد و مدعی شد آخرین بار با شوهرش قبل از اینکه مرز را ترک کند تماس گرفته ولی ردیابی گوشی مرد گمشده نشان می داد او از پایتخت کشور عزیزمان ایران خارج نشده هست. کارآگاهان همزمان با بازجویی های تخصصی از زن جوان و با ردگیری تماس های این زن، مردی به نام «علی» و پسرعمه اش را بازداشت کردند.

پرونده زن خیانتکار وارد مرحله تازه تری شد

دو متهم بعد از دستگیری با اعتراف به قتل «فرشید» مدعی شدند جسد مثله شده است این مرد را در نقاط متفاوت ورامین انداخته اند. این در حالی بود که جسد چند تکه مردی ناشناس پیش از دستگیری متهمان پیدا شده است بود که درادامه مشخص شد متعلق به قربانی ماجراست. با این اعترافات همسر متهم نیز دوباره تحت بازجویی قرار داده شد و اعتراف کرد که به خاطر آزار و اذیت های شوهرش نقشه قتل او را کشیده است.

اما این ادعا از سوی فرزندانش رد شد.بدین ترتیب این پرونده جهت پیگیری به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد و قضات همسر مقتول را به اتهام معاونت در قتل به 15 سال حبس محکوم کردند و دو مرد قاتل نیز در ازای پرداخت 180 میلیون تومان (هر کدام 90 میلیون) موفق به دریافت رضایت از خانواده مقتول شدند.

پرونده قتل فجیع مرد جوانی که 12 سال قبل در توطئه طراحی شده است به وسیله همسرش و با همکاری دو مرد غریبه تکه تکه شده است بود، با تعیین دیه 180 میلیون تومانی و 15

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | پرونده | پرونده قتل | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs