سؤال ایران تصویر تماشا هنرپیشه ورزشگاه

سؤال: ایران تصویر تماشا هنرپیشه ورزشگاه استاديوم هنرپیشه زن بازی والیبال تیم ملی والیبال

گت بلاگز اخبار حوادث بعدا فهمیدم آیا او از من درخواست عکسهای نامناسب می کرد ، آخر تلخ دوستی یک دختر و پسر در فضای مجازی

دختر 18 ساله در حالی که عنوان می کرد دیگر آبرویی در بین خانواده و بستگان برایم باقی نمانده است و آنان دیگر هیچ اعتمادی به من ندارند، بعد از آن که به سوالات قاض

آخر تلخ دوستی یک دختر و پسر در فضای مجازی/ بعدا فهمیدم آیا او از من درخواست عکسهای نامناسب می کرد

عبارات مهم : ارسال

دختر 18 ساله در حالی که عنوان می کرد دیگر آبرویی در بین خانواده و بستگان برایم باقی نمانده است و آنان دیگر هیچ اعتمادی به من ندارند، بعد از آن که به سوالات قاضی پاسخ داد، به بیان ماجرای دوستی خود با جوانی حیله گر و شیاد در شبکه اجتماعی خبر رسان تلگرام پرداخت .

وی گفت: حدود 4 ماه قبل هنگامی که در گروه های شبکه اجتماعی خبر رسان تلگرام عضو شدم با جوانی به نام «مرتضی» آشنا شدم و بدهید ترتیب ارتباط ما از طریق ارسال پیامک های متفاوت شروع شد. من او را ندیده بودم و تنها تصویرش را در شبکه اجتماعی مشاهده می کردم. ابراز علاقه و ارسال پیامک های باعشق به آن جا کشید که قرار گذاشتیم با یکدیگر ازدواج کنیم. مرتضی در همین مدت اعتماد مرا به خود جلب کرده بود و مدام از من می خواست جهت آشنایی زیاد در مکانی خلوت با یکدیگر قرار بگذاریم. من هم که حرف های او را باور کرده بودم، به درخواستش پاسخ مثبت دادم ولی برادرم که به واکنش‌ها و حرکات من مشکوک شده است بود، گوشی تلفن همراهم را گرفت و من نتوانستم سر قرار بروم. این در حالی بود که من با اصرارهای زیاد مرتضی تصویرهای زشت و شخصی خودم را جهت او ارسال کرده بودم. مدتی بعد هنگامی که دوباره با او تماس گرفتم بیان کرد که حتماً رابطه ام با دوست پسر دیگرم به هم خورده است که دوباره به سوی او بازگشته ام.

بعدا فهمیدم آیا او از من درخواست عکسهای نامناسب می کرد ، آخر تلخ دوستی یک دختر و پسر در فضای مجازی

او حرف های مرا باور نکرد که خانواده ام به من سوءظن پیدا کرده اند. او همواره تلاش می کرد شماره تلفن مرا در اختیار دیگر دوستانش قرار بدهد هنگامی که فهمیدم او قصد دیگری از دوستی با من دارد به این ارتباط آخر دادم ولی دست بردار نبود و مدام با توهین و فحاشی مرا ترساندن به انتشار تصویر هایم می کرد. او حتی از من خواست پولی به حسابش واریز کنم تا تصویر هایم را منتشر نکند.

در شرایط معنوی بدی قرار گرفته بودم که پدر و مادرم متوجه عنوان شدند و من از او شکایت کردم. هنگامی که به دادسرا آمدم و دخترانی را دیدم که چگونه در پی همین ارتباطات شبکه ای زندگی خود را از دست داده اند از قاضی پرونده ام خواستم تا راجع به این دوستی های دروغین که عاقبتی جز بدبختی و آبروریزی ندارد اطلاع رسانی کنند تا افراد دیگری مانند من قربانی نشوند.

دختر 18 ساله در حالی که عنوان می کرد دیگر آبرویی در بین خانواده و بستگان برایم باقی نمانده است و آنان دیگر هیچ اعتمادی به من ندارند، بعد از آن که به سوالات قاض

خراسان

واژه های کلیدی: ارسال | تصویر | دوستی | شبکه اجتماعی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs