سؤال ایران تصویر تماشا هنرپیشه ورزشگاه

سؤال: ایران تصویر تماشا هنرپیشه ورزشگاه استاديوم هنرپیشه زن بازی والیبال تیم ملی والیبال

گت بلاگز اخبار حوادث سناریوی تازه نویسنده بـرای یک جنـایت عاشقـانه

مرد نویسنده که با همدستی زن خیانتکار‌ نقشه قتل شوهر او را اجرا کرده بود، در آخرین جلسه بازپرسی سناریوی جدیدی را مطرح کرد. 

سناریوی تازه نویسنده بـرای یک جنـایت عاشقـانه

عبارات مهم : ایمیل

مرد نویسنده که با همدستی زن خیانتکار نقشه قتل شوهر او را اجرا کرده بود، در آخرین جلسه بازپرسی سناریوی جدیدی را مطرح کرد.

به گزارش جام جم، این نویسنده که محمد نام دارد در یکی از آخرین شب های بهمن 95 همسر زن مورد علاقه اش سابقش را با شلیک سلاح شکاری در بزرگراه آزادگان به قتل رساند و همراه همسر مقتول بازداشت شد. آنها با دستور بازپرس محسن مدیرروستا روانه زندان شدند. با گذشت یک سال از این جنایت، متهم یک ماه پیش نامه ای از زندان به دادسرا ارسال کرد و مدعی شد قاتل مرد دیگری است و به خاطر حفاظت از سمیه به قتل اعتراف کرده و خواست از شاگردش و برادر سمیه تحقیق کنند.

در این مرحله شاگرد متهم گفت، هنگام غذای نذری بردن برابر منزل مقتول با قاتل همراه شده است و نمی دانسته او سلاح دارد. همچنین برادر سمیه نیز مدعی شد از ماجرای جنایت خبر نداشته و کسی را اجیر نکرده هست. ولی مرد نویسنده همچنان مدعی بود قاتل مرد دیگری است و او بی گناه است.

سناریوی تازه نویسنده بـرای یک جنـایت عاشقـانه

دو متهم پرونده دیروز از زندان به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شدند. محمد – متهم به قتل – به بازپرس جنایی گفت: سمیه علاقه قدیمی ام بود که بعداز 15 سال از طریق اینستاگرام او را یافتم و متوجه بدرفتاری های شوهرش شدم. او حاضر به فوت شوهرش بود. می خواست از او زهر چشم بگیرم. حتی برادرش جهت ما ایمیل هایی راه اندازی کرد تا راحت بتوانیم با هم در ارتباط باشیم. می خواستم حتی کمک کنم سمیه از کشور خارج شود. زمانی که جهت شرکت در نمایشگاه به ایتالیا رفتم او 400 ایمیل به من زد.

وی راجع به روز اتفاق گفت: سمیه به بهانه پنچر شدن خودرو، شوهرش را به آنجا کشانده بود. قرار بود سلاح در خودروی شوهرش گذاشته شود که شوهرش در بزرگراه مرا دید و به من مشکوک شد. دو لگد به من زد که تعادلم را از دست دادم و تیر به او شلیک شد. سلاح افتاد و هنگام فرارم مردی که کلاه کاسکت داشت به او نزدیک شد. صدای تیر آمد و بعد از آن، قاتل فرار کرد. هنگامی که از جایم بلند شدم، با پیکر غرق در خون شوهر سمیه رو به رو شدم که بعد از دستگیری پی بردم مرده هست. قاتل اجیرشده از سوی سمیه و خانواده اش بود.

مرد نویسنده که با همدستی زن خیانتکار‌ نقشه قتل شوهر او را اجرا کرده بود، در آخرین جلسه بازپرسی سناریوی جدیدی را مطرح کرد. 

متهم به قتل گفت: من در زندان خواب عجیبی دیدم که همه داشتند قرآن می خواندند ولی مادر سمیه نتوانست و زبانش بند آمد. چند روز بعد با مادر سمیه تلفنی حرف زدم که گفت با دخترش صحبت می کند تا واقعیت را بگوید. من از مسئولان فرهنگی دهلی، کابل، میلان، ایتالیا و… تقدیرنامه گرفته ام که نشان می دهد من آدم درستی هستم. همسر مقتول نیز گفت: متهم دروغ می گوید و با صحنه سازی و دروغ پردازی می خواهد من و خانواده ام را متهم کند. قاتل شوهرم همین مرد نویسنده است.

پرونده محمد به اتهام مباشرت در قتل عمدی و نگهداری سلاح غیرمجاز و همدستش سمیه به اتهام معاونت در قتل شوهرش به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد تا بزودی آنها پای میز محاکمه قرار بگیرند.

واژه های کلیدی: ایمیل | زندان | همراه | خانواده | نویسنده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs