سؤال ایران تصویر تماشا هنرپیشه ورزشگاه

سؤال: ایران تصویر تماشا هنرپیشه ورزشگاه استاديوم هنرپیشه زن بازی والیبال تیم ملی والیبال

گت بلاگز اخبار حوادث نمی‌دانم چه شد ولی می‌دانم که او را کشته‌ام و عذاب وجدان دارم / اعتراف به قتل همسر بعد از ۱۵ سال

روز گذشته مأموران کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس با بازپرس کشیک قتل پایتخت تماس گرفته و اعلام کردند مرد مسنی با حضور در این کلانتری مدعی شده است همسرش را سالها قب

اعتراف به قتل همسر بعد از ۱۵ سال: نمی دانم چه شد ولی می دانم که او را کشته ام و عذاب وجدان دارم

عبارات مهم : ایران

روز گذشته مأموران کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس با بازپرس کشیک قتل پایتخت تماس گرفته و اعلام کردند مرد مسنی با حضور در این کلانتری مدعی شده است همسرش را سالها قبل به قتل رسانده است.

پس از این اظهارات، مرد مسن با دستور بازپرس امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران بازداشت و پیش از ظهر امروز جهت انجام تحقیقات به دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد.

این مرد شصت و سه ساله در اظهارتش به بازپرس گفت: حدود 15 سال قبل که در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران ساکن بودم، با همسرم دعوایم شد، او را هل دادم که همسرم به پایین پله ها افتاد و جان خودش را از دست داد، این اتفاق زمانی به وقوع پیوست که فرزندانم (سه پسرم) در منزل نبودند و من به سرعت از منزل خارج شدم و به یکی از شهرهای شمالی کشور رفتم.

نمی‌دانم چه شد ولی می‌دانم که او را کشته‌ام و عذاب وجدان دارم / اعتراف به قتل همسر بعد از ۱۵ سال

وی افزود: مدتی بعد از این اتفاق با فرزندانم تماس گرفته و متوجه شدم همسرم بر اثر اتفاق جان باخته هست، آن وقت پسرانم به من گفتند که از من شکایتی ندارند و باید خودم را معرفی می کردم؛ من در طول این سالها در شمال مشغول کارگری بودم و آنجا زندگی می کردم تا اینکه حدود 20 روز قبل به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدم و مشغول کارگری شدم، در نهایت به علت عذاب وجدانی که رهایم نمی کرد، تصمیم گرفتم خودم را به پلیس معرفی کنم و درنهایت روز گذشته با حضور در کلانتری خود را به پلیس معرفی کردم.

این مرد مسن اظهاراتش به بازپرس را اینگونه ادامه داد: بعد از فوت همسرم، کم و بیش با فرزندانم تلفنی ارتباط داشتم و از آن وقت به بعد آنها را ندیدم همچنین جزئیاتی از علت و نحوه درگیری با همسرم را به خاطر ندارم و فقط می دانم که او را کشته بودم.

روز گذشته مأموران کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس با بازپرس کشیک قتل پایتخت تماس گرفته و اعلام کردند مرد مسنی با حضور در این کلانتری مدعی شده است همسرش را سالها قب

پس از این اظهارات، محسن مدیرروستا؛ بازپرس خاص قتل پایتخت، متهم را بازداشت و دستور تحقیقات راجع به صحت و سقم این ماجرا و بررسی ادعای مرد مسن راجع به قتل همسرش را صادر کرد که یکی از پسران این مرد با حضور در دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد ادعای پدرش صحت دارد.

پسر متهم در اظهاراتش به بازپرس گفت: این اتفاق سال 81 اتفاق افتاد و مادرم در پی این اتفاق جان خودش را از دست داد؛ من و دو برادرم دیگر (اولیای دم مادرم) بعد از این اتفاق با حضور در مراجع قضایی از پدرمان اعلام گذشت کرده و وی را بخشیدیم، اکنون نیز از شما تقاضا دارم که پدرم را آزاد کنید.

تحقیقات راجع به این پرونده ادامه دارد.

نمی‌دانم چه شد ولی می‌دانم که او را کشته‌ام و عذاب وجدان دارم / اعتراف به قتل همسر بعد از ۱۵ سال

تسنیم

واژه های کلیدی: ایران | معرفی | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs